Administratsioon

+372 614 4085

Erik Heinsaar

Juhatuse esimees
erik.heinsaar@ohtulehtkirjastus.ee

Erle Oolup

Finantsjuht
erle.oolup@ohtulehtkirjastus.ee

Toimetus

+372 614 4085

Martin Šmutov

Peatoimetaja
martin.smutov@ohtuleht.ee

Uudistetoimetus (uuriv)

+372 614 4030

Risto Berendson

Uuriva toimetuse juht
risto.berendson@ohtuleht.ee

Margus Järv

Reporter
margus.jarv@ohtuleht.ee

Arno Põder

Reporter
arno.poder@ohtuleht.ee

Liina Hallik

Reporter
liina.hallik@ohtuleht.ee

Henry Linnard

Reporter
henry.linnard@ohtuleht.ee

Uudistetoimetus (päevauudised)

+372 614 4013

Dannar Leitmaa

Päevauudiste ja veebikeskkondade juht
dannar.leitmaa@ohtuleht.ee

Gerly Mägi

Päevatoimetaja
gerly.magi@ohtuleht.ee

Margus Mihkels

Vanemtoimetaja
margus.mihkels@ohtuleht.ee

Evelin Kivimaa

Toimetaja
Evelin.Kivimaa@ohtuleht.ee

Siim Randla

Toimetaja
siim.randla@ohtuleht.ee

Aadu Hiietamm

Välisuudiste toimetaja
aadu.hiietamm@ohtuleht.ee

Annika Erg

Reporter
annika.erg@ohtuleht.ee

Johanna-Kadri Kuusk

Reporter
johanna-kadri.kuusk@ohtuleht.ee

Juhan Mellik

Reporter
juhan.mellik@ohtuleht.ee

Marvel Riik

Reporter
marvel.riik@ohtuleht.ee

Kristiina Tilk

Reporter
Kristiina.Tilk@ohtuleht.ee

Madleen Vapper

Reporter
madleen.vapper@ohtuleht.ee

Kristjan Väli

Reporter
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Sirje Maasikamäe

tervis.ohtuleht.ee vastutav toimetaja
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

Sten Kohlmann

Multimeedia toimetaja
sten.kohlmann@ohtuleht.ee

Eiris Teeveere

(Lapsehoolduspuhkusel)
eiris.teeveere@ohtuleht.ee

Triinu Laan

Päevatoimetaja
triinu.laan@ohtuleht.ee

Jaan Väljaots

Vanemtoimetaja / koolitaja
jaan.valjaots@ohtuleht.ee

Tõnis Erilaid

Toimetaja
tonis.erilaid@ohtuleht.ee

Hindrek Pärg

Toimetaja
hindrek.parg@ohtuleht.ee

Katrin Rohtla

Toimetaja
Katrin.Rohtla@ohtuleht.ee

Greete Kõrvits

Välisuudiste toimetaja
greete.korvits@ohtuleht.ee

Reti Jõerand

Reporter
reti.joerand@ohtuleht.ee

Asso Ladva

Reporter
asso.ladva@ohtuleht.ee

Gitta Riener

Reporter
gitta.riener@ohtuleht.ee

Karin Sõmer

Reporter
karin.somer@ohtuleht.ee

Arvo Uustalu

Reporter
Arvo.Uustalu@ohtuleht.ee

Viljar Voog

Reporter
Viljar.Voog@ohtuleht.ee

Aare Kartau

Mehele.ee vastutav toimetaja
aare.kartau@ohtuleht.ee

Kristin Aasma

Moderaator
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Kaspar Käänik

Esikülje toimetaja
kaspar.kaanik@ohtuleht.ee

Arvamustoimetus

+372 614 4028

Laur Uudam

Arvamustoimetaja
laur.uudam@ohtuleht.ee

Elis Kusma

Toimetaja
elis.kusma@ohtuleht.ee

Elu toimetus (uuriv)

+372 614 4058

Katrin Roht

Elu toimetuse juhataja
katrin.roht@ohtuleht.ee

Marko Kadanik

Toimetaja
Marko.Kadanik@ohtuleht.ee

Rainer Kerge

Toimetaja
rainer.kerge@ohtuleht.ee

Aigi Viira

Toimetaja
aigi.viira@ohtuleht.ee

Jaanus Kulli

Reporter
jaanus.kulli@ohtuleht.ee

Anu Saagim

Saatejuht
anu.saagim@ohtuleht.ee

Kersti Eero

Toimetaja
kersti.eero@ohtuleht.ee

Ele Kalda

Toimetaja
ele.kalda@ohtuleht.ee

Ia Mihkels

Toimetaja
Ia.Mihkels@ohtuleht.ee

Katrin Helend-Aaviku

Reporter
katrin.helend-aaviku@ohtuleht.ee

Sirje Presnal

Reporter
sirje.presnal@ohtuleht.ee

Elu toimetus (päevauudised)

+372 614 4013

Katharina Toomemets

Päevauudiste juht
Katharina.Toomemets@ohtuleht.ee

Andra Nõlvak

Reporter
andra.nolvak@ohtuleht.ee

Triin Tael

Tõlkija
triin.tael@ohtuleht.ee

Terttu Jazepov

Reporter
terttu.jazepov@ohtuleht.ee

Keit Paju

Reporter
keit.paju@ohtuleht.ee

Jaanika Vilipo

Reporter
jaanika.vilipo@ohtuleht.ee

Sporditoimetus

+372 614 4055

Kaarel Täll

Juhataja
kaarel.tall@ohtuleht.ee

Jarmo Jagomägi

Reporter
jarmo.jagomagi@ohtuleht.ee

Oliver Lomp

Reporter
oliver.lomp@ohtuleht.ee

Mart Treial

Reporter
mart.treial@ohtuleht.ee

Henry Lääne

Vanemtoimetaja
henry.laane@ohtuleht.ee

Karl Erich Juhkami

Reporter
karl.juhkami@ohtuleht.ee

Mihkel Talivee

Reporter
mihkel.talivee@ohtuleht.ee

Deivil Tserp

Reporter
Deivil.Tserp@ohtuleht.ee

Video- ja fototoimetus

+372 614 4024

Geidi Raud

Juhataja
geidi.raud@ohtuleht.ee

Martin Ahven

Fotograaf
martin.ahven@ohtuleht.ee

Tiina Kõrtsini

Fotograaf
tiina.kortsini@ohtuleht.ee

Eda Meresmaa

Fotoarhivaar
Eda.Meresmaa@ohtuleht.ee

Erki Pärnaku

Fotograaf
erki.parnaku@ohtuleht.ee

Rauno Vahtre

Videograaf
rauno.vahtre@ohtuleht.ee

Stanislav Moškov

Fotograaf-fototoimetaja
Stanislav.Moshkov@ohtuleht.ee

Tatjana Iljina

Videograaf
tatjana.iljina@ohtuleht.ee

Aldo Luud

Fotograaf
aldo.luud@ohtuleht.ee

Märt Niidassoo

Produtsent
mart.niidassoo@ohtuleht.ee

Robin Roots

Fotograaf
robin.roots@ohtuleht.ee

Linnaleht

+372 614 4185

Jekaterina Karelina

Venekeelse Linnalehe vastutav toimetaja
jekaterina.karelina@linnaleht.ee

Kristina Klimuk

Toimetaja
kristina.klimuk@linnaleht.ee

Kristjan Roos

Eestikeelse Linnalehe vastutav toimetaja
kristjan.roos@linnaleht.ee

Marina Ivanova

Korrektor-keeletoimetaja
marina.ivanova@linnaleht.ee

Irina Dogatko

Toimetaja
Irina.Dogatko@linnaleht.ee

Heiko Kruusi

Küljendaja
heiko.kruusi@linnaleht.ee

Oleg Tereštšenkov

Küljendaja
oleg.terestsenkov@linnaleht.ee

Kaja Randam

Korrektor-keeletoimetaja
kaja.randam@linnaleht.ee

Kalale

+372 614 4000

Vidrik Võsoberg

Peatoimetaja
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

Kodukiri

+372 666 2567

Malle Pajula

Peatoimetaja
malle.pajula@kodukiri.ee

Pille Enden

Toimetaja
pille.enden@kodukiri.ee

Katre Lember

Küljendaja
katre.lember@kodukiri.ee

Ingrid Sembach-Hõbemägi

Toimetaja
ingrid.sembach-hobemagi@kodukiri.

Piret Tali

Tegevtoimetaja
piret.tali@kodukiri.ee

Priit Grepp

Fotograaf
priit.grepp@kodukiri.ee

Dagmar Reinolt

Veebitoimetaja
Dagmar.Reinolt@kodukiri.ee

Helen Arak

Korrektor-keeletoimetaja
helen.arak@kodukiri.ee

Käsitöö

+372 666 2611

Liina Hergauk

Tegevtoimetaja
liina.hergauk@ohtulehtkirjastus.ee

Ingrid Koppel

Korrektor-keeletoimetaja
ingrid.koppel@ohtulehtkirjastus.ee

Kristiina Nemirovitš-Dantšenko

Toimetaja
kristiina.nemirovits@ohtulehtkirjastus.ee

Nipiraamat

+372 614 4000

Epp Reinmets

Nipiraamat ja Käsitöö peatoimetaja
epp@nipiraamat.ee

Laura Liinat

Toimetaja
laura.liinat@nipiraamat.ee

Mai-Liis Raidaru

Küljendaja
mai-liis.raidaru@nipiraamat.ee

Helen Serka-Sanchez

Toimetaja
helen@nipiraamat.ee

Reeli Maasikamäe

Tegevtoimetaja
reeli.maasikamae@nipiraamat.ee

Annaliisa Köss

Veebitoimetaja
annaliisa.koss@nipiraamat.ee

Tuuli Mäemat

nipiraamat.ee toimetaja
tuuli.maemat@nipiraamat.ee

Kadi Saar

Veebitoimetaja
kadi.saar@nipiraamat.ee

Laura Verte

Toimetaja
laura.verte@nipiraamat.ee

Naisteleht

+372 666 2126

Merle Luik

Peatoimetaja
merle.luik@naisteleht.ee

Ülla Haljand

Küljendaja
ylla.haljand@naisteleht.ee

Verni Leivak

Toimetaja
verni.leivak@naisteleht.ee

Helen Perk

Toimetaja
helen.perk@naisteleht.ee

Triin Raestik

Toimetaja
triin.raestik@naisteleht.ee

Ragne Värk

Toimetaja
ragne@naisteleht.ee

Jolana Aru

Korrektor-keeletoimetaja
jolana.aru@naisteleht.ee

Vilve Torn

Tegevtoimetaja
vilve.torn@naisteleht.ee

Virge Ilves

Küljendaja
virge.ilves@naisteleht.ee

Silja Paavle

Toimetaja
Silja.Paavle@naisteleht.ee

Helina Piip

Toimetaja
helina.piip@naisteleht.ee

Helle Rudi

Toimetaja
helle.rudi@naisteleht.ee

Maria Rozbaum

Reporter
Maria.Rozbaum@ohtuleht.ee

Ristsõnad

+372 666 2688

Katrin Alandi

Toimetaja
katrin.kurik@ristik.ee

Annely Laine

Küljendaja
annely.laine@ristik.ee

Andres Mesila

Toimetaja
andres.mesila@ristik.ee

Rauno Pärnits

Toimetaja
rauno.parnits@ristik.ee

Helga-Johanna Kuusler

Toimetaja
helga-johanna.kuusler@ristik.ee

Sille Maksimov

Toimetaja
sille.maksimov@ristik.ee

Külli Nidermann

Küljendaja
kylli.nidermann@ristik.ee

Teleleht

+372 666 2606

Toidutare

+372 614 4000

Manona Paris

Peatoimetaja
manona.paris@toidutare.ee

Leviosakond

+372 614 4080

Maarek Järvsoo

Turundus- ja levidirektor
maarek.jarvsoo@ohtulehtkirjastus.ee

Pille Ende

Müügijuht
pille.ende@ohtulehtkirjastus.ee

Annika Luuk

Tootmisjuht
annika.luuk@ohtulehtkirjastus.ee

Birget Klooster

Klienditeenindaja
birget.klooster@ohtulehtkirjastus.ee

Merily Mander

Levispetsialist
merily.mander@ohtulehtkirjastus.ee

Katrin Eha

Telemarketingi agent
katrin.eha@ohtulehtkirjastus.ee

Juta Kõverjalg

Telemarketingi agent
juta.koverjalg@ohtulehtkirjastus.ee

Maire Rikanson

Telemarketingi agent
maire.rikanson@ohtulehtkirjastus.ee

Maie Terik

Telemarketingi agent
maie.terik@ohtulehtkirjastus.ee

Jelena Vanina

Telemarketingi agent
jelena.vanina@ohtulehtkirjastus.ee

Sirje Saaremägi

Klienditeenindaja
sirje.saaremagi@ohtulehtkirjastus.ee

Pelle Liive

Müügijuht
pelle.liive@ohtulehtkirjastus.ee

Mare Jõeleht

Telemarketingi ja tellimiskeskuse juht
mare.joeleht@ohtulehtkirjastus.ee

Ülle Joon

Klienditeenindaja
ylle.joon@ohtulehtkirjastus.ee

Pille Lutter

Müügiesindaja
pille.lutter@ohtulehtkirjastus.ee

Ene Raudla

Klienditeenindaja
ene.raudla@ohtulehtkirjastus.ee

Kai Kuivjõgi

Telemarketingi agent
kai.kuivjogi@ohtulehtkirjastus.ee

Maie Pähkel

Telemarketingi agent
maie.pahkel@ohtulehtkirjastus.ee

Helle Romanovski

Telemarketingi agent
helle.romanovski@ohtulehtkirjastus.ee

Laide Vahter

Telemarketingi agent
laide.vahter@ohtulehtkirjastus.ee

Anne Õunapuu

Telemarketingi agent
anne.ounapuu@ohtulehtkirjastus.ee

Keeletoimetus

+372 614 4071

Maire Weingarten

Vanemkorrektor-keeletoimetaja
maire.weingarten@ohtuleht.ee

Anneli Paju

Korrektor-keeletoimetaja
anneli.paju@ohtuleht.ee

Viivi Dengo

Korrektor-keeletoimetaja
viivi.dengo@ohtuleht.ee

Meeli Parijõgi

Korrektor-keeletoimetaja
meeli.parijogi@ohtuleht.ee

Tehniline keskus

+372 614 4076

Raivo Rauts

Tegevtoimetaja
raivo.rauts@ohtuleht.ee

Lauri Lepp

Küljendaja
lauri.lepp@ohtuleht.ee

Egert Pinn

Küljendaja
egert.pinn@ohtuleht.ee

Indrek Siiak

Küljendaja
indrek.siiak@ohtuleht.ee

Risto Mandre

Peakujundaja
risto.mandre@ohtuleht.ee

Toivo Luht

Küljendaja
toivo.luht@ohtuleht.ee

Lauri Rauam

Küljendaja
lauri.rauam@ohtuleht.ee

Liivi Tantaal

Küljendaja
liivi.tantaal@ohtuleht.ee

Reklaamiosakond

+372 614 4100

Rismar Marmor

Reklaamidirektor
rismar.marmor@ohtulehtkirjastus.ee

Rene Pello

Erilahenduste ja agentuuride müügijuht
rene.pello@ohtulehtkirjastus.ee

Meelis Virkus

Veebireklaami müügijuht
meelis.virkus@ohtulehtkirjastus.ee

Merle Kuuse

Reklaamitoimetaja
merle.kuuse@ohtulehtkirjastus.ee

Kerda Mets

Reklaamitoimetaja
kerda.mets@ohtulehtkirjastus.ee

Kaire Lind

Teostusgrupi juht
kaire.lind@ohtulehtkirjastus.ee

Rachel Branten

Projektijuht
rachel.branten@ohtulehtkirjastus.ee

Jane Jürgenson

Projektijuht
jane.jyrgenson@ohtulehtkirjastus.ee

Kristi Kasari

Projektijuht
kristi.kasari@ohtulehtkirjastus.ee

Kristi Kõll

Projektijuht
kristi.koll@ohtulehtkirjastus.ee

Laura Sofia Laanenurm

Projektijuht
laurasofia.arbus@ohtulehtkirjastus.ee

Arle-Kadri Lessing

Projektijuht
arle-kadri.lessing@ohtulehtkirjastus.ee

Laura-Roberta Ründva

Projektijuht
laura-roberta.rundva@ohtulehtkirjastus.ee

Riina Vahisalu

Projektijuht
riina.vahisalu@ohtulehtkirjastus.ee

Mae-Britt Eskola

Müügijuht
mae-britt.eskola@ohtulehtkirjastus.ee

Kristo Reiland

Printmeedia müügijuht
kristo.reiland@ohtulehtkirjastus.ee

Reet Murel

Reklaamitoimetaja
reet.murel@ohtulehtkirjastus.ee

Clairi Laur

Reklaamitoimetaja
clairi.laur@ohtulehtkirjastus.ee

Marek Roomets

Kampaaniameister
Marek.Roomets@ohtulehtkirjastus.ee

Liina Metsküla

Sisuturunduse projektijuht
Liina.Metskula@ohtulehtkirjastus.ee

Assol Aru

Projektijuht
Assol.Aru@ohtulehtkirjastus.ee

Kristel Ehavald

Projektijuht
kristel.ehavald@ohtulehtkirjastus.ee

Kaspar Kaljuste

Projektijuht
Kaspar.Kaljuste@ohtulehtkirjastus.ee

Heike Kiiv

Projektijuht
heike.kiiv@ohtulehtkirjastus.ee

Merili Käsper

Projektijuht
merili.kasper@ohtulehtkirjastus.ee

Sille Lehtmets

Projektijuht
sille.lehtmets@ohtulehtkirjastus.ee

Marge Martjan

Projektijuht
marge.martjan@ohtulehtkirjastus.ee

Galina Streltsova

Projektijuht
galina.streltsova@ohtulehtkirjastus.ee

Deniss Ivanjuk

Erilahenduste disainer
deniss.ivanjuk@ohtulehtkirjastus.ee

Raamatupidamine

+372 614 4009

Riin Jaanre

Raamatupidaja
riin.jaanre@egrupp.ee

Triin Salmus

Raamatupidaja
triin.salmus@egrupp.ee

Grete Mälton

Raamatupidaja
grete.malton@egrupp.ee

Turundusosakond

+372 614 4093

Meriliis Krais

Turundusspetsialist
meriliis.krais@ohtulehtkirjastus.ee

Kätlin Sepp

Turundusjuht
katlin.sepp@ohtulehtkirjastus.ee

Liisbeth Lind

Sotsiaalmeedia toimetaja
liisbeth.lind@ohtulehtkirjastus.ee

Berit Oll

Turundusjuht
berit.oll@ohtulehtkirjastus.ee

Sten-Erik Unt

Veebiturundusjuht
sten.unt@ohtulehtkirjastus.ee

IT osakond

+372 614 4090

Armand Karjatse

Veebiarendaja
armand.karjatse@ohtulehtkirjastus.ee

Kristo Kaskpeit

Tootejuht
kristo.kaskpeit@ohtulehtkirjastus.ee

Kaarel Vulla

Veebiarendaja
Kaarel.Vulla@ohtulehtkirjastus.ee

AS Õhtuleht Kirjastus

Narva mnt. 13 10151 Tallinn
T: +372 614 4000
F: +372 614 4001
E: leht@ohtulehtkirjastus.ee
Registrikood: 10678223

Reklaamiosakond

T: +372 614 4100
F: +372 614 4050
E: reklaam@ohtulehtkirjastus.ee
SEB Pank: EE511010220232168221
Swift/Bic code EEUHEE2X

Kuulutuste sisestamine
kuulutused.ohtuleht.ee
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

E-arved
arved@ohtulehtkirjastus.ee

Isikuandmetega seotud küsimused
isikuandmed@ohtulehtkirjastus.ee

Kaebused
Pressinõukogu pn@eall.ee
või tel 646 3363.

Tellimine

T: +372 666 2233
F: +372 617 7701
E: tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

Tellijatele arveldusarved
Swedbank: EE722200221053657894
SEB: EE701010220110354018

TOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee