Uudised

Meeldetuletus: uut kalastuskaarti ilma püügiaruandeta ei anta

Toimetas Vidrik Võsoberg, 7. november 2019, 09:41

6 KOMMENTAARI

t
Totakas riik/ eile, 20:15
Läksin juhikaarti vahetama, aga raha eest ka ei vaheta, polevat aadressi Rahvastukuregistris. No selge, kui pole registris, siis juhtida ei oska. Riik müüs mu kodu ju maha! Ei, mitte võlgade katteks, aga "kogemata" heausksele JOKK-iga Nüüd nõutakse olematu püügi aruannet. TÖR registris, Maksuametis ise andmeid muuta ei saa, mis sest, et selle kohta on TLN Halduskohtu otsus, tuleks ammu pankrotiga lõpetanud tööandja juriidiline keha Äriregistris oma raha eest taastada, ta kohtusse viia ja asi selgeks teha!? Mismoodi? Riik teeb oma ametnikearmeele töö markeerimiseks lihtsalt mingit jura kokku.
a
arvan.../ 15. november 2019, 13:34
Arvan,et sellised infod on lausa naeruväärsed.Nüüd siis lõpuks leiti koht kus kalavarusid kontrollima hakata.Kas lihtkalastaja ongi siis mutniku püügi ja lõputud mõrdade väravate tagajärgedele antav isik või?Maru suur tähtsus küll,kas ma sain 10 kg,või 10 tk,või jäin nulli.Ega ikka õngega sadu tonne välja ei püüa küll,või sain ma valesti küsimusest aru?
k
kas/ 14. november 2019, 17:17
see kuulus e-riik ei toimi,et peab kohapeale minema.
t
Tölpa/ 13. november 2019, 19:34
Lahe, ma mõtlesin ka hakata vahel kalal käima, aga tuleb siis välja et ma ei saagi, kuna pole eelnevalt püüdnud... Nojah, kellel neid algajaid ikka vaja!
a
axel/ 13. november 2019, 11:53
Suur Vend soovib isegi kalastamist kontrollida aga pankades miljardite rahapesu ei huvitanud kedagi!! Absurdne !!
t
triceps/ 7. november 2019, 14:14
Minu jaoks on see alati tüütu kohustus,kuskile logida,salasõna meelde tuletada jne.,mida lihtsustaks kohe meeldivani lihtsa vabas vormis e-kirja ssaastmise võimalus.